Ostatnie informacje przed wyjazdem

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającymi się warsztatami, poniżej zamieszczamy kilka ważnych informacji:

  1. Spotykamy się przed budynkiem POSM I st. nr 2 przy ul. Bydgoskiej w środę 2 sierpnia o godz. 7:40.
  2. Wyjazd spod szkoły planujemy o godz. 8:00.
  3. Bardzo prosimy, abyście Państwo na drogę nie wyposażali dzieci w żadne słodycze, chipsy, gazowane i słodkie napoje – sama woda niegazowana wystarczy. Do ośrodka mamy niecałe 50 km.
  4. Prosimy również, aby dzieci nie zabierały na warsztaty zbyt dużo słodyczy – podczas pobytu będą cztery posiłki dziennie, więc na pewno Państwa pociechy nie będą głodowały.
  5. Jako, że planujemy wycieczkę autokarem poza ośrodek w Młodzikowie, każde dziecko zapewne będzie chciało „coś” sobie kupić. Bardzo prosimy, aby dzieci nie miały przy sobie zbyt dużo pieniędzy. Myślę, że maks. 50,00 PLN w zupełności wystarczy.
  6. Przypominamy, aby dzieci nie zabierały ze sobą telefonów komórkowych i innych elektronicznych gadżetów.
  7. Przypominamy również o konieczności przekazania kierownikowi wypoczynku leków wraz z opisem dawkowania, które dzieci muszą zażywać.
  8. Jako, że w niektórych dokumentach brakuje np. Państwa podpisów, osoby, które mają coś do uzupełnienia, zostaną poinformowane o tym w oddzielnych wiadomościach.
  9. Jeżeli ktoś z Państwa może wypożyczyć na warsztaty keyboard z pełną klawiaturą, to prosimy o dostarczenie w środę (w dniu wyjazdu) – zapakujemy do osobnego samochodu.
  10. Na naszej stronie, w dniu wyjazdu, pojawią się numery telefonów, pod którymi będzie można kontaktować się z dziećmi w wyznaczonych godzinach – podamy je po uzgodnieniach z ośrodkiem w kwestii godzin poszczególnych posiłków.

Do zobaczenia już w środę.